List cerebritám*

Autor: Peter Hulla | 16.10.2006 o 8:00 | Karma článku: 6,07 | Prečítané:  1877x

Túžba vyjadriť obdiv týmto "nadpozemským" bytostiam dnes** u mňa vytryskla do nevídaných rozmerov. Musím sa Vám konečne zdôveriť, musím!

Ste môj vzor, ste môj každodenný chlebíček, moja múza, môj celodenný program, moja túžba po lepšom živote, moja závisť, moje ego.

Chcem Vás vidieť a počuť stále viac a častejšie, ale i stretať na ulici, cítiť Váš pach v električke, nechať si od Vás vŕtať zub, i koleno.

Chcem byť Vašim sluhom, Vašim šoférom, kľučkou na Vašich dverách, podložkou v kúpelni, hrebeňom i slipami. Chcem byť kaviárom, ktorý tak mlsne papáte i šampanským v ktorom sa kúpete.

Zaujíma ma čo jete, čo varíte i čo žerie Vaša mačka. Zaujíma ma Váš názor na Schengenský priestor, Váš dom i dlažba, auto i na Vašej puške pažba.

Chcem byť taký ako Vy - dokonalý, úspešný, bohatý, populárny a atraktívny. Chcem byť neustále na obrazovke, byť súčasťou ľudských príbytkov, byť tam keď vstávajú, keď zaspávajú, keď jedia, údia, krájajú, sekajú, milujú i zomierajú. Chcem byť vzorom malým deťom, babkám, dedkom, psom i mačkám.

Mám Vás plnú hlavu, plný televízor, plnú obývačku, ale stále nemám dosť (?)


*Cerebrita od cerebrum = lat. mozog

** dnes = piatok 13.10.2006 21:20

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?